מערך ליווי לימודי

 

הלמידה הינה חלק מהמשימה המרכזית בפנימיית שטיינברג, ומטרתה ליצר מסגרת שתטפח אמונה במסוגלות האישית של כל ילד, זאת מתוך שאיפה למצוינות ורצון למצות את הפוטנציאל של חניכי הפנימייה.

 

בפנימיית שטיינברג מערך תמיכה וליווי לימודי מקיף בהתאמה אישית לכל חניך, הכולל מרכז למידה, שיעורי עזר, תגבורים וקבוצות למידה. לרשות החניכים צוות מקצועי של מורים מקצועיים, סטודנטים מתנדבים, מורות חיילות, מדריכים ובוגרים מתנדבים. הלמידה מתבצעת הן בקבוצות קטנת והן באופן פרטני.

חלק מהייחוד החינוכי של הפנימייה נעוץ בשיתוף הפעולה ההדוק שבין מערכת החינוך בכפר סבא לבין הצוות החינוכי של הפנימייה. הצוות החינוכי נמצא בקשר רציף עם המורים בבתי הספר, מעודכן במטלות הלימודיות ובהישגי התלמידים, ומלווה את התהליך הלימודי של כל חניך וחניכה.

במטרה להקנות כישורים והרגלי למידה, אנו מטפחים תרבות למידה הבאה לידי ביטוי בפעולות שלהלן:

  • הגדרת זמן קבוע ללמידה במהלך שעות אחר הצהריים
  • קשר רציף וקבוע עם בית הספר
  • בניית תוכנית לימוד בהתאמה אישית לכל חניך
  • עזרה בשיעורי בית
  • חונכות אישיות
  • הכנה לבחינות
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.